NUO PASIENIEČIŲ SPRUKĘS KONTRABANDININKAS GABENO 12 TŪKST. PAKELIŲ BALTARUSIŠKŲ CIGAREČIŲ

kontrabanda Lavoriškės NUO PASIENIEČIŲ SPRUKĘS KONTRABANDININKAS GABENO 12 TŪKST. PAKELIŲ BALTARUSIŠKŲ CIGAREČIŲ

Po gaudynių Vilniaus rajone pasieniečiai sulaikė ten gyvenantį vyrą, kuris automobiliu „Volkswagen Passat“  gabeno 12 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Taip pat įkliuvo dar trys Vilniaus rajono gyventojai, įtariami susiję su šiuo rūkalų kroviniu.

Ketvirtadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pasieniečiai Vilniaus rajono Petruliškių kaimo prieigose patikrinimui stabdė automobilį „Volkswagen Passat“. Jo vairuotojas nepakluso teisėtam VSAT pareigūnų reikalavimui, padidino greitį ir nuvažiavo Petruliškių link. Persekiodami pažeidėją pasieniečiai blokavo kelią Lavoriškės – Kena, todėl bėglys nusuko į kitą kelią, vedan tį link Skaisterių kaimo. Dėl didelio greičio „Volkswagen Passat“  vairuotojas nesuvaldė mašinos ir įvažiavo į griovį. Čia 25-erių Vilniaus rajono kontrabandininkas Lavoriškėsgyventojas buvo sulaikytas atsivijusių pasieniečių.

Automobilyje VSAT pareigūnai rado 12 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Tuo pat metu Vilniaus rajono Tvankiškių kaimo prieigose, netoli valstybės sienos su Baltarusija, pasieniečiai dar sulaikė 23, 27 ir 35 metų Vilniaus rajono gyventojus. Jie įtariami susiję su sulaikyto kontrabandinio krovinio gabenimu.

kontrabanda Lavoriškės Į įvykio vietą atvykęs VSAT kinologas su tarnybiniu šunimi aptiko valstybės sienos su Baltarusija pažeidimo požymių.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pasieniečiai 25-erių automobilio vairuotojui pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už šį pažeidimą jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų. Vilniaus rajono gyventoją VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

Kiti trys sulaikyti Vilniaus rajono gyventojai po apklausos buvo paleisti.

„Volkswagen Passat“  ir cigaretės saugomi Vilniaus rinktinėje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *