Nuo gaisro adutiškietę išgelbėjo Ignalinos pasieniečių budrumas

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Ignalinos rinktinės pasieniečių budrumas padėjo išvengti gaisro Švenčionių rajono Adutiškio miestelyje. Rūkstantį pastatą pastebėję VSAT pareigūnai beįsiplieskiančią ugnį užgesino savo jėgomis.

Ketvirtadienio naktį ties prie pat sienos su Baltarusija esančiu Adutišku patruliavę VSAT Ignalinos rinktinės Adutiškio užkardos pareigūnai atkreipė dėmesį į vienoje gatvėje esantį ūkinį pastatą – iš jo įtartinai virto dūmai.

Apie nelaimę pasieniečiai tuoj pat pranešė ugniagesiams, o patys ėmėsi gesinti beįsiplieskiantį gaisrą. Neturėdami tam skirtų priemonių Adutiškio užkardos pareigūnai nusprendė panaudoti sniegą.

Paaiškėjo, kad dūmai virsta iš garbaus amžiaus vietos gyventojai priklausančio lauko sandėliuko. Pastato viduje buvo pastatyta krosnelė, kuria adutiškietė nuo speigo mėgino apsaugoti čia sukrautas maisto atsargas.

Pirminiais duomenimis, dėl dūmtraukio gedimo ugnis iš netvarkingos krosnelės galėjo bet kada persimesti ant medinio pastato sienų.

Trys VSAT pareigūnai smarkiai rūkusią krosnelę užgesino savo jėgomis užpylę ją sniegu. Didelių nuostolių moteris nepatyrė. Nelaimės išvengė ir artimiausių pastatų savininkai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos