Neteisėtai veikusio privataus vaikų darželio veikla Vilniuje sustabdyta

Neteisėtai veikusio privataus vaikų darželio veikla Vilniuje sustabdyta

Neteisėtai veikęs privatus vaikų darželis Vilniuje
Neteisėtai veikęs privatus vaikų darželis Vilniuje

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl grubių pažeidimų ir neteisėtos veiklos sustabdyta VŠĮ „Žemuogėlių pieva“ vaikų priežiūros centro „Žemuogėlių pieva“ (Kaimelio g. 37, Vilnius) veikla.

Apie neteisėtai, be privalomo maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo, veikiantį vaikų priežiūros centrą pranešė šios įstaigos veikla nepatenkintas vartotojas.

Vartotojo skunde nurodyta informacija pasitvirtino

Į privačiame name įsikūrusį vaikų priežiūros centrą nuvykę Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai pripažino, kad vartotojo skunde nurodyta informacija pasitvirtino.

Patikrinimo metu

Patikrinimo metu atsakingi centro atstovai negalėjo pateikti vaikų maitinimo valgiaraščių ar paaiškinti taikomo vaikų maitinimo režimo, maisto asortimento, neturėjo ir pietums atvežtų patiekalų gavimo dokumentų.

Atsižvelgus į nustatytus pažeidimus, VŠĮ „Žemuogėlių pieva“ vaikų priežiūros centro veikla sustabdyta.  Atsakingi asmenys supažindinti su maitinimo organizavimo ikimokyklinėse ir bendrojo lavinimo įstaigose reikalavimais, jiems nurodyta kreiptis į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą dėl veiklos įteisinimo.

kriminalai.com

šaltinis: VMVT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *