Nenuslūgsta smurto banga šeimoje

Sugyventinis smaugė sugyventinę, sūnus grąsino nužudyti motiną, vyras daužė žmoną, o anukas grąsino užmušti savo močiutę – tai tik keletas atvejų iš paskutiniųjų dienų policijos suvestinių.

Kauno policija pranešė, kad vasario 11 d. apie 16:00 val. kaunietis R. B gim. 1988 m. grąsino užmušti savo močiutę pil . Z. B. gim. 1929 m.

Tą pačią dieną, apie 19.30 val. Raudondvario pl. gyventojas A. J. gim. 1975 m. savo namuose sumušė ir sužalojo sutuoktinę E. J. gim. 1974 m.

Apie 20.00 val. Kauno policija gavo dar vieną pranėšimą galimą smurtą šeimoje – pil . R. S. gim. 1963 m. savo namuose grąsino nušauti ir nužudyti sutuoktinę G.S. gim. 1960 m.

Vasario 10 d. apie 15.19 val. pilietė G.K.gim.1949 m. būnant savo namuose adresu Kauno r. Kačerginė, sulaukė grasinimo jąnužudyti iš neblaivaus (nustatytas 0,91 promilės alkoholio) kartu gyvenančio sūnaus G.K. gim.1969 m.. Moteris pranesė, kad sūnus grasino su ja susidoroti, nužudyti ir kad tai vyksta pastoviai.

Taip pat vasario 6 d. į Kauno apskr. VPK Raseinių r. PK kreipėsi pilietė K. A., pranešdama apie tai, kad tą pačią dieną, Raseiniuose, Jaunimo g. po bute kartu su sugyventiniu K. Š. vykusių išgertuvių, pastarasis apie 19.40 val. pakėlė ją iš lovos ir pradėjo priekaištauti dėl tariamo meilužio, keikė necenzūriniais žodžiais, varė iš namų bei vieną kartą ranka sudavė per galvą. Išstūmus K. Š. iš buto, o vėliau įleidus atgal, jis K. A. Smaugė.

Visi smurtautojai buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

kriminalai.com

Posted Under
Be kategorijos