Nejuokingas pokštas pakėlė Šalčininkų policijos pajėgas

juokas_pokstas_salcininkai
Nejuokingas pokštas su Šalčininkų pareigūnais

Nejuokingas pokštas su Šalčininkų pareigūnais

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai reagavimo į gautą pranešimą apie tai, kad kelyje guli žmogaus lavonas, tačiau jis pasirodė klaidingas, nes kelyje gulėjo tik žmogaus iškamša.

Vakar, lapkričio 21 d.apie 18.09 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate buvo gautas telefoninis pranešimas apie tai, kad Šalčininkų r. Eišiškių sen., prie Purvėnų kaimo, kelio Eišiškės-Varėna važiuojamoje dalyje guli žmogaus lavonas, kiek matosi – be galvos. Į įvykio vietą, kuri yra 40 kilometrų atstumu nuo policijos komisariato, skubiai buvo išsiųstos policijos pajėgos. Maždaug po 15-20 minučių telefonu paskambinęs asmuo, pranešė, kad ant kelio guli ne lavonas, o neblaivi moteris. Apie tai, nedelsiant,  policijos budėtojas informavo pareigūnus, vykstančius į įvykio vietą. Praėjus dar kiek laiko į policiją paskambino vyriškis, važiavęs tuo keliu, ir pranešė, kad ant kelio guli žmogaus iškamša, kurią jis padėjo į kelkraštį. Gavę šį pranešimą, policijos pareigūnai kiek nurimo, kad galimai šį kartą žmonės nenukentėjo. Atvykę į įvykio vietą, iš tikrųjų, policijos pareigūnai rado iš šiaudų padarytą, drabužiais aprengtą, batais apautą žmogaus iškamšą be galvos, o šalia rado ir šiaudinę galvą.

Šiuo metu įvykio aplinkybės tiriamos. Policija stengsis išsiaiškinti, kas taip  nejuokingai papokštavo, kas sukėlė pavojų eismo dalyviams ir be reikalo sugaišino policijos pareigūnų pajėgas.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *