Neblaivus vairuotojas Kelmėje antrąkart nesėkmingai bandė papirkti pareigūnus

pareigūnaiNeblaivus vairuotojas Kelmėje antrąkart nesėkmingai bandė papirkti pareigūnus

Sausio 9-ąją, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo saugumo poskyrio pareigūnams patruliuojant Kelmės mieste, gautas gyventojos pranešimas, kad A. Mackevičiaus g., daugiabučio kieme, automobiliu „Nissan X-trail“ keletą kartų buvo atsitrenkta į stovintį automobilį. Kaip pranešė paskambinusi moteris, iš galimai neblaivaus „Nissan X-trail“ vairuotojo buvo atimti automobilio rakteliai, kad šis negalėtų tęsti kelionės. Pats vairuotojas, pasak moters, palikęs automobilį iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Nuskubėjus nurodytu adresu, pareigūnai netoli nuo eismo įvykio vietos pastebėjo vairuotoją, kuris neneigė, kad bandydamas išvažiuoti iš kiemo, kliudė stovinčią transporto priemonę. Patikrinus girtumą, paaiškėjo, kad 61 metų vairuotojas eismo įvykį sukėlė būdamas lengvai apgirtęs – jam nustatytas 1,25 promilės girtumas. Pradėjus pildyti eismo įvykio schemą, neblaivus vairuotojas, pareigūnams siūlydamas pinigų, prašė nerašyti administracinio teisės pažeidimo protokolo. Keletą kartų įspėjus apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę už bandymą papirkti, vyras nesiliovė ir toliau prašė „susitarti“, kiekvienam pareigūnui siūlydamas po 1000 eurų.

Dėl bandymo papirkti 61-erių vyro atžvilgiu pradėjus ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 227 str. (Papirkimas) 2 d., paaiškėjo dar viena įdomi detalė. Pasirodo, vyras su pareigūnais bando „tartis“ nebe pirmą kartą. Pinigus už važiavimą be saugos diržo pareigūnams jis jau siūlė 2014-aisiais. Tąkart jo atžvilgiu taip pat buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o išnagrinėjus bylą, remiantis BK 40 str. (Atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą) teisme nutarta asmenį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Nebe pirmą kartą pilietis ir už automobilio vairo sėda neblaivus, tad jam teks atsakyti ir už pakartotinį vairavimą išgėrus bei sukeltą eismo įvykį.

kriminalai.com                           

šaltiniai: Telšių apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *