Neblaivus vairuotojas bandė papirkti pareigūnus

Šiandien Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai į komisariatą pristatė juos bandžiusį papirkti neblaivų H. V., gim. 1962 m.

Apie 4 val. Rudaminos sen., Rudaminos k., Vilniaus g. patruliuojantys pareigūnai pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „Opel Vectra“ ir nutarė patikrinti. Paprašius pateikti dokumentus, vairuotojas to nepadarė. Be to, nuo pastarojo sklido stiprus alkoholio kvapas. Blaivumui patikrinti keturiasdešimt devynerių vyras buvo pasodintas į tarnybinį automobilį. Vyras prašė nerašyti protokolo, netikrinti blaivumo ir „susitarti“. Pareigūnai išaiškino, kad už pareigūnų papirkimą numatoma baudžiamoji atsakomybė. Tačiau vyras nereagavo ir ant priekinės sėdynės padėjo dvi 200 Lt ir 50 Lt kupiūras.

Patrulių būrio pareigūnai H. V. nustatė 1,64 prom. girtumą. Už pareigūnų papirkimą neblaivus vyras buvo pristatytas į Vilniaus aps. VPK Vilniaus r. PK. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str.

Apie 1 val. Vilniaus r., kelyje Aukštieji Paneriai-Naujoji Vilnia, ties Kalviškių k. Patrulių būrio pareigūnai pastebėjo automobilį „Fiat Ducato“, kuris atliko posūkį į dešinę, neįjungęs posūkio signalo. Pareigūnai sustabdė minėtą automobilį ir jį vairavusiam D. P., gim. 1967 m., paaiškino sustabdymo priežastį. Rašant pažeidimo protokolą, keturiasdešimt ketverių vyras bandė įtikinti pareigūnus, kad jie neteisūs.

Netrukus pareigūnai buvo priversti palikti maršrutą ir važiuoti į Vilniaus aps. vyriausiąjį policijos komisariatą pasitikrinti blaivumą – neseniai jų nubaustas D. P. apkaltino pareigūnus esant visiškai girtais ir neadekvačiais. Tačiau pranešėjui teko nusivilti išgirdus, kad jam protokolą surašę pareigūnai yra visiškai blaivūs. Tuo metu, kai pareigūnams teko palikti maršrutą ir važiuoti pasitikrinti blaivumą, jie negalėjo vykdyti jiems paskirtų funkcijų – užtikrinti eismo saugumo.

kriminalai.com

šaltinis: Vilnaius r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos