Neabejingas praeivis sulaikė įžūlia vagyste įtariamą keturiolikmetį

antrankiai_uzdetiNeabejingas praeivis sulaikė įžūlia vagyste įtariamą keturiolikmetį

Vasario 2 d. apie 16.10 val. Kaune, V. Krėvės pr., pilietei A. M. (gimusiai 1942 m.) prasilenkiant su nepažįstamu, apie 14 m. amžiaus vaikinu, pastarasis išplėšė moteriai iš rankų rankinę. Rankinėje buvo asmens pasas, pensininko pažymėjimas, kompensuojamų vaistų knygelė, piniginė kurios vertė 50 Lt ir 16 Lt įvairiomis monetomis.

A. M. šaukdama bandė vytis minėtą vaikiną, tačiau nepavijo, tik pamatė, kaip jai nepažįstamas jaunuolis sulaikė rankinę pagrobusį vaikiną. Rankinę jaunuolis grąžino nukentėjusiajai. Rankinė ir joje buvę daiktai nesugadinti.

Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams jaunuolis L. D. paaiškino, kad eidamas išgirdo moters riksmą „gaudykit vagį“ bei pastebėjo bėgantį vaikiną su moteriška rankine rankose. L. D. pasivijo minėtą vaikiną, atėmė iš jo rankinę ir iškvietė policijos pareigūnus.

Policijos komisariate paaiškėjo, kad vagyste įtariamas keturiolikmetis už tokio pobūdžio nusikalstamas veikas jau tris kartus teistas.

Keturiolikmetis perduotas tėvams. 2014 m. vasario 4 d. pastarajam planuojama pareikši įtarimą dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., už ką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.