Naujasis G4S saugos sprendimas – dar vienas apsunkinimas ilgapirščiams

Naujasis G4S saugos sprendimas – dar vienas apsunkinimas ilgapirščiams

vagyste vyras2

„G4S Lietuva” specialistai Kaune esančiame naujajame prekybos centre „Prisma” įdiegė inovatyvius ir unikalius fizinės saugos sprendimus. Lietuvoje sugalvota ir pirmą sykį įgyvendinta technologija leidžia į pavojų reaguoti adekvačiai ir nedelsiant bei visiškai valdyti kritinę situaciją.

Naujas saugos projektas

„Bendradarbiaudami su saugos bendrove „G4S Lietuva”, įgyvendinome visiškai naują saugos projektą. Saugos specialistai integravo du skirtingus saugos sprendimus, kai įdiegus vaizdo kameras su judesio davikliais, įsibrovėliui, pavyzdžiui, naktį (kai objektas perduotas apsaugai) patekus į saugomas patalpas, įsijungia gretimai esanti vaizdo stebėjimo kamera. Taigi kartu su signalu apie įsibrovimą centrinis įmonės „G4S Lietuva” pultas gauna ir sugeneruotą vaizdą – tiesioginę vaizdo iš parduotuvės transliaciją”, – sakė „Prisma” parduotuvių tinklo Lietuvoje apsaugos vadovas Mantas Dirgėla.

Būtent tai leidžia pamatyti, kiek asmenų pateko į pastatą, nustatyti tikslią įsibrovėlių buvimo vietą pastate ir apskaičiavus reikalingų vykti saugos ekipažų kiekį į objektą nusiųsti koncentruotas pajėgas.

„Naujoji sistema leidžia į įsibrovimus reaguoti ne tik operatyviai, bet ir išvengti aklo blaškymosi po didžiules parduotuvės patalpas. Tiksliai žinodami, iš kurios pusės atvykti ir kokių veiksmų imtis, galime užtikrinti ypač kokybišką objekto apsaugą. Visus taktinius sprendimus galime priimti dar nepasiekę įvyko vietos, o proporcingas greito reagavimo grupių darbuotojų paskirstymas leidžia operatyviau, efektyviau užtikrinti nusikaltimo užkardymą”, – teigė bendrovės „G4S Lietuva” Saugos sprendimų departamento direktorius Vidas Kšanas.

Naujasis saugos sprendimas veikia kaip gyva, nuolat pastate budinti apsauga. Šia technologija susidomėjo ir užsienio šalyse veikiantys „G4S” padaliniai, o Lietuvoje ji netrukus bus pritaikyta ir kituose objektuose.

kriminalai.com

šaltinis: G4S Lietuva info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *