Namų fabrikėlyje gamino net brendį

bravoras_namu_fabrikaNamų fabrikėlyje

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai ir toliau aktyviai atlieka prevencinius ir tyrimo veiksmus, atskleidžiančius su šešėline ekonomika susijusias nusikalstamas veikas.

Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, tikrindami kriminalinės žvalgybos būdu gautą informaciją, nustatė, kad Plungėje, Taikos g., gyvenamųjų namų rūsiuose, yra dideliais keikias laikoma ir gamina naminė degtinė, todėl surengė pasalą.

Įsitikinus, kad informacija pasitvirtina, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Neatidėliotinai buvo atliktos kratos, kurių metu vieno gyvenamojo namo, priklausančio Z. S., gim.1959 m., rūsyje buvo aptikta įranga naminei degtinei gaminti („fabrikėlis“) ir apie 200 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Kratos metu toje pačioje gatvėje esančio gyvenamojo namo, priklausančio V. M., gim. 1950 m., rūsyje aptikta apie 50 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą (namų gamybos „brendžio“).

Įtariamiesiems Z. S. ir V. M. pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo namų gamybos stipriaisiais alkoholiniais gėrimais, taip pat ir dideliais kiekiais, turint tikslą juos realizuoti.

kriminalai.com                           

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *