„Naminės“ varykloje Šilutės rajone aptiktas didžiulis kiekis raugo ir pagaminto alkoholio

brovarasTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo savo gamybos bravore besidarbuojantis degtindaris. Šįkart negyvenamoje sodyboje veikiančiame „fabrikėlyje“ pareigūnai aptiko itin didelį kiekį raugo ir jau pagaminto alkoholio.

Miške Girininkų kaime (Šilutės r.) esančią sodybą policija patikrino trečiadienį po pietų. Turėdami įtarimų, kad niekieno negyvenamoje sodyboje gali būti vykdoma neteisėta veikla, pareigūnai tiesiog užsuko į vieną iš ūkinių pastatų. Tai, ką išvydo viduje, gerokai pranoko lūkesčius, tačiau visiškai patvirtino turėtus įtarimus – didžiulėse talpose rūgo milžiniški kiekiai vadinamosios brogos, katiluose kapsėjo tik ką išvaryta degtinė, o daugybėje plastikinių talpų jau teliūskavo realizavimui paruoštas alkoholis. Iš viso trečiadienį pareigūnai sodyboje Girininkuose aptiko beveik 3,5 tonos raugo ir 470 litrų bespalvio skysčio, turinčio naminei degtinei būdingą kvapą.

Iš peties plušantis naminės varykloje buvo rastas ir pats degtindaris – 32-iejų Žemaičių Naumiesčio gyventojas A. S. Vyras buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Dėl aparatų naminei degtinei gaminti laikymo, pagaminimo ir naudojimo, o taip pat dėl stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų gaminimo Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *