Naktinis žygis Šakių jaunimui

šakiai naktinis žygisŠakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnėms Vidai Kutkaitytei ir Ievai Kucinaitei, bendraujant su jaunimo klubo „Šakietukai lt“ nariais, kilo mintis rajono jaunimui suorganizuoti naktinį orientacinį žygį automobiliais. Pagrindinis renginio tikslas parodyti jaunimui, kad policijos pareigūnai sugeba ne tik bausti, bet ir draugiškai bendrauti. Varžybų dalyviai, kurių buvo net aštuoniolika komandų (iš viso apie 65 dalyvius), susirinko klubo „Impress“ patalpose. Kadangi renginys vyko sausio tryliktąją, todėl tylos minute buvo pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.

Pirmąjį varžybų ekipažą į trasą palydėjo jaunimo pasveikinti atvykęs seimo narys Mindaugas Bastys. Kitus ekipažus į trasą išleido, daugelyje renginių aktyviai dalyvaujantis ir talkinantis, Šakių rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Linas Frančiakas.

Varžybų dalyviai prieš pat startą gavo sukurtą „Legendą“, kurioje nurodytuose užkoduotuose punktuose, jie turėjo surasti aštuonis raktinius žodžius ir juos užrašyti užduoties lapuose. Renginio metu buvo griežtai žiūrima ir kontroliuojama, kad būtų laikomasi saugaus eismo taisyklių. Pasiekę finišą, dalyviai dar neskubėjo skirstytis, jie būriavosi aplink policijos pareigūno Rimvydo Puidoko sukurtą laužą ir stiprinosi renginio organizatorių virta karkos sriuba.

Varžybos, kaip ir dera, baigėsi nugalėtojų apdovanojimu.

Renginys suorganizuotas naudojantis rėmėjų įsteigtais prizais ir pareigūnų asmeninėmis lėšomis.

kriminalai.com

šaltinis: Šakių r. PK info.