Muitininkai sulaikė ratuotą rūkalų kontrabandos slėptuvę (foto)

[flagallery gid=94 name=Gallery]

Šeštadienio, balandžio 27 d., naktį muitinės pareigūnai Raigardo kelio poste sulaikė Baltarusijos piliečio vairuojamą automobilį, paverstą ratuota rūkalų kontrabandos slėptuve. Nelegalūs rūkalai buvo išslapstyti ne tik „tradicinėse“ vietose – automobilio durelėse, posparniuose, slenksčiuose, bet ir saugos pagalvių vietoje.

Apie 4 val. nakties automobiliu „Renault Safrane“ į Raigardo kelio postą iš Baltarusijos atvažiavęs šios šalies pilietis A. N. muitinės pareigūnams sakėsi vykstąs į Kauną pirkti automobilio detalių.

Nors baltarusis tvirtino nieko draudžiamo nevežantis, pareigūnai pastebėjo ardymo žymes įvairiose automobilio vietose. Kilus įtarimui, kad „Renault“ gali būti vežama kontrabanda, automašina buvo detaliai patikrinta.

Pareigūnų įtarimai netruko pasitvirtinti: nelegalių rūkalų buvo prikimštos tiek automašinos gamyklinės ertmės, tiek specialiai įrengtos slėptuvės. Cigarečių pakelių buvo rasta mašinos durelėse, bagažinės dangtyje, posparniuose, slenksčiuose. Nupynus iš vielų specialius laikiklius ir juos apvyniojus lipnia juosta, rūkalų buvo prikimšta ir „Renault Safrane“ buferiuose. Negana to, išmontavus saugos pagalves, cigaretės buvo suslėptos ir jų vietoje.

Iš viso pareigūnai rado 7 100 pakelių įvairių rūšių baltarusiškų cigarečių – „Premier“, „Minsk 5 Super Slims“, „Viceroy“ ir kt. Bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 52 tūkst. Lt.

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199 str. 1 dalį (Kontrabanda), 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis) ir 22 str. 1 d. (Pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką).

„Renault“ vairuotojas sulaikytas dviem paroms, vėliau, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą, jis buvo paleistas.

kriminalai.com

šaltinis: MD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *