Muitininkai organizuoja specialaus profesinio rengimo pratybas

muitines pareigunaiGegužės 24-25 d. Muitinės departamentas pakvietė kolegas iš teisėsaugos institucijų dalyvauti pareigūnų specialaus profesinio rengimo pratybose, kur kartu mokysis  specialiųjų priemonių panaudojimo bei šaudymo paslapčių. Lietuvos muitininkų surengtose pratybose žada dalyvauti ne tik muitininkai, bet ir kelios dešimtys pareigūnų ir karių iš Lietuvos policijos, Lietuvos kariuomenės bei kitų statutinių tarnybų.

Dvi dienas truksiančios pratybos prasidės gegužės 24 d. Vilniuje, kur pareigūnai treniruosis fizinės prievartos ir specialiųjų priemonių panaudojimo prieš pažeidėją technikos elementų. Pratybų metu pareigūnai tobulins ne tik fizinės jėgos panaudojimo įgūdžius, bet ir mokysis darnaus komandinio darbo, žaibiško reagavimo netikėtose situacijose.

Gegužės 25 d. visi pratybų dalyviai rinksis Šalčininkų rajone Rūdininkuose esančioje šaudykloje, kur miklins akies taiklumą šaudydami į įvairias tarnybos situacijas imituojančius taikinius. Muitinės kinologai su tarnybiniais muitinės keturkojais mokys pareigūnus, kaip atsilaikyti prieš užpuoliką su agresyviu šunimi. Pratybų dalyviai turės progą patys tapti „pažeidėjais“ ir savo kailiu patirti, ką reiškia kovoti su profesionaliai išmokytu pulti keturkoju. Šiose profesinio rengimo pratybose kviečiami dalyvauti ir žiniasklaidos atstovai, kuriems bus suteikta proga patiems išbandyti pareigūnams skirtas rungtis. Pageidaujančius kviečiame susisiekti telefonu 8 (5) 232 74 68.

kriminalai.com

šaltinis: LRM info.