Migracijos skyriaus ir Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė bendrą reidą

Vasario 17 d. siekdami suaktyvinti prevencinę veiklą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus ir Kelių policijos valdybos pareigūnai organizavo policines priemones viešosios tvarkos ir eismo saugumo bei migracijos kontrolės užtikrinimui.

Nuo 13 val. iki 15.30 val., vykdant užsieniečių, vykstančių tranzitu per Lietuvos Respublikos teritoriją, patikrinimą, atliktas transporto priemonių bei asmenų patikrinimas Kauno apskrities magistraliniuose keliuose.

Patikrinimo metu kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai buvo tikrinamos transporto priemonės užsienio valstybiniais numeriais bei tranzitiniais numeriais, tikrinami jų registracijos, draudimo, krovinių pervežimo dokumentai, taip pat dokumentai, suteikiantys teisę vairuoti atitinkamą transporto priemonę, transporto priemones vairavusių asmenų bei kartu vykusių keleivių asmens dokumentai bei dokumentai, suteikiantys teisę vykti per Lietuvos Respublikos teritoriją. Taip pat stebėta, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Prevencinės priemonės metu buvo patikrinta per 20 transporto priemonių su Rusijos Federacijos valstybiniais numeriais ir transporto priemonių su tranzitiniais numeriais. Per Lietuvos Respublikos teritoriją vykę užsieniečiai turėjo daugkartines Šengeno vizas, 5 išduotos Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių, 3 – kitų valstybių diplomatinių atstovybių. Užsieniečių, vykstančių su tranzitinėmis vizomis, patikrinimo metu nenustatyta.

Pareigūnai nustatė užsienietį, kuris neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Atlikus patikrinimą dėl jo teisėto buvimo Lietuvoje ir asmens tapatybės, buvo nustatyta, kad tai buvo Turkmėnistano pilietis, gim. 1976 m., turintis daugkartinę Šengeno vizą.

Patikrinimo metu kitų užsieniečių neteisėto buvimo Lietuvos Respublikoje ir vykimo per ją tranzitu tvarkos pažeidimų nenustatyta.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos