Medininkų punkte sulaikytas įtartinas krovininis automobilis

pasienis_medininkaiMedininkų punkte pasieniečiai sulaikė iš Lietuvos vykusį krovininį automobilį, kurio vairuotojas pateikė, įtariama, suklastotą registracijos liudijimą.

Ketvirtadienį VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai Medininkų pasienio punkte patikrino į Baltarusiją vykusį krovininį automobilį „Iveco“. Ant automobilio buvo pritvirtinti vokiški registracijos numeriai.

Transporto priemonę vairavęs 46 metų baltarusis pasieniečiams pateikė savo vardu išduotą tvarkingą pasą, kuriame buvo galiojanti Šengeno viza. Nepriekaištingi buvo ir kartu vykusio 36 metų ukrainiečio kelionės dokumentai.

Pasienio tikrinimo metu VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį į 2002 m. pagamintos transporto priemonės registracijos liudijimą. Prancūziško pavyzdžio dokumente, apžiūrint jį specialia patikros įranga, buvo matyti aiškių įrašų keitimo požymių. Užsieniečiams neleista tęsti kelionės per valstybės sieną šia transporto priemone. Ji laikinai saugoma Vilniaus rinktinėje. Šio VSAT padalinio pareigūnai dėl dokumento suklastojimo, disponavimo juo ir klastotės panaudojimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Po apklausos baltarusis ir ukrainietis paleisti.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *