Lietuvoje automobilį su negaliojančiais numeriais nusipirkusiam lenkui gresia bauda

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Lenkijos pilietį, vairavusį automobilį su negaliojančiais vokiškais numeriais. Pirminiais duomenimis, lenkas mašiną su prie jos pritvirtintais numeriais pirko Kaune.

Antradienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Kaunas – Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos į Lenkiją išvažiuojantį automobilį „BMW 530“ su laikinais vokiškais registracijos numeriais.

Mašiną vairavęs 27 metų Lenkijos pilietis pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens dokumentus. Pasienio tikrinimui užsienietis taip pat pateikė itališką automobilio registracijos liudijimą, kuriame nėra nurodomi mašinos registracijos numeriai.

VSAT pareigūnai, tikrindami automobilio duomenis, nustatė, kad prie jo pritvirtinti laikinieji vokiški registracijos numeriai negalioja nuo praėjusių metų rudens.

Lenkas pasieniečiams paaiškino, kad „BMW 530“, ant kurio jau buvo vokiški numeriai, įsigijo Lietuvoje, Kauno automobilių turguje.

Užsienietį ir jo vairuotą automobilį pasieniečiai perdavė Kalvarijos policijos komisariato pareigūnams. Už Kelių eismo taisyklių pažeidimą lenkui gresia administracinė bauda nuo 800 iki 1200 litų.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos