Lazdijų rinktinės pareigūnai sulaikė policijos ieškomus rusą ir lietuvį

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Savaitgalį VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiams įkliuvo nuo teisingumo besislapstę rusas ir lietuvis. Pirmojo ieškojo Druskininkų policija, antrojo – Alytaus pareigūnai.

Šeštadienį Kybartų pasienio kontrolės punkte dirbantys VSAT pareigūnai patikrino į Lietuvą iš Rusijos vykusį automobilį „Mercedes Benz E 220“ rusiškais valstybiniais registracijos numeriais. Mašiną vairavęs 35 metų Rusijos pilietis pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus, kurie buvo patikrinti informacinėse bazėse.

Paaiškėjo, kad šio užsieniečio kaip asmens, įtariamo nusikaltimo padarymu, kelerius pastaruosius metus ieško Druskininkų policija. Sulaikytąjį ir automobilį pasieniečiai perdavė atvykusiam paieškos iniciatoriui.

Tą pačią dieną nuo teisingumo besislapsčiusį asmenį sulaikė ir Kalvarijos užkardos pasieniečiai. Ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, VSAT pareigūnai sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį automobilį „Nissan“.Jo vairuotojas pateikė 38 metų alytiškiui išduotus tvarkingus dokumentus. Įtarimų nesukėlė ir transporto priemonė ispaniškais valstybiniais registracijos numeriais.

Vyro duomenis informacinėse bazėse patikrinę pasieniečiai išsiaiškino, kad alytiškio nuo šių metų sausio pabaigos ieško Alytaus policija. Jis yra įtariamas nusikaltimo padarymu. Sulaikytąjį Kalvarijos pasieniečiai perdavė atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai jau sulaikė 87 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio šalių teisėsauga. Daugiausiai tokių ieškomųjų įkliuvo sieną su Baltarusija saugantiems pasieniečiams (35) ir oro uostuose dirbantiems VSAT pareigūnams (33).

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos