Laivavedžiai laivus valdė apsvaigę nuo alkoholio

Laivavedžiai laivus valdė apsvaigę nuo alkoholio

Apsvaigę laivavedžiai
Apsvaigę laivavedžiai

Su tikslu išaiškinti nusikalstamas veikas ir teisės bei viešosios tvarkos pažeidimus jūrų uosto akvatorijoje, miesto bendruomenės pareigūnai su 2-ojo Veiklos skyriaus Jūrų uosto policijos grupės pareigūnais liepos 16 – 20 dienomis vykdė saugaus elgesio vandenyje prevenciją ir pramoginių žvejybinių laivelių kontrolę, žiūrėdami, ar laikomasi saugios laivybos taisyklių.

Priemonių metu patikrinta 30 pramoginių laivų, išaiškinti 3 pažeidimai: 2 laivavedžiai laivus valdė apsvaigę nuo alkoholio (1,56 ir 2,22 prom.), 1 laivavedys neviršijo leistos alkoholio ribos (0,33 prom.). Vienas asmuo neturėjo gelbėjimosi liemenės. Neblaivus laivavedys, kuriam matuoklis rodė skaičių 2,22,

pramoginiame kateryje gabeno ir 8 nepilnamečius, sumaniusius pasiplaukioti. Trijų asmenų atžvilgiu pradėtos administracinės teisenos dėl saugaus elgesio vandenyje taisyklių nesilaikymo.

Apsvaigę laivavedžiai
Apsvaigę laivavedžiai

Kontrolė dėl vairavimo neblaiviems buvo vykdoma ir miesto keliuose. Patikrinti 350 transporto priemonių vairuotojai. Nustatyti 3 neblaivūs vairuotojai, dėl kitų KET pažeidimų pradėta 13 administracinių teisenų, 2 vairuotojai neviršijo leistos alkoholio kiekio kraujyje normos.

 

 

 

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.