Laiką priėmimui Migracijos ar licencijavimo tarnybose galima rezervuot internetu

epolicijaTauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad gyventojai gali iš anksto internetu rezervuoti laiką priėmimui Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriuje ir licencijavimo poskyryje, taip pat Jurbarko ir Šilalės rajonų policijos komisariatų migracijos grupėse.

Pradėjus veikti policijos elektroninių paslaugų sistemai „E-policija“ (adresas internete www.epolicija.lt), gyventojai gali pateikti skundą ar pareiškimą policijai, pranešti apie nusikalstamas veikas, Kelių eismo taisyklių ar kitus teisės pažeidimus. Šiuo metu gyventojai, naudodamiesi „E-policija“, taip pat gali rezervuoti laiką priėmimui į policijos įstaigą. Tauragės apskrityje šia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas, pageidaujantis įsigyti asmens dokumentą, gauti leidimą įsigyti ginklui ar turimą ginklą priregistruoti.

Gyventojas, elektroninėje paslaugų sistemoje „E-policija“ užsiregistravęs priėmimui Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato migracijos tarnybose (policijos komisariatuose Tauragėje, Jurbarke ir Šilalėje) ar licencijavimo poskyryje (policijos komisariate Tauragėje), atvyksta tam laikui, kurį rezervavo internetu, todėl nereikia laukti, jeigu tuo metu asmenų, pageidaujančių įsigyti dokumentą, yra daugiau. Tai ypač patogu gyventojams, atvykstantiems su vaikais, ar tiesiog skubantiems.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK info.