Kviečiame dirbti Kauno apskrities policijoje

kaunas_policijaKviečiame dirbti Kauno apskrities policijoje

Jeigu Jums rūpi Jūsų miesto saugumas, norite prisidėti, kad mieste pagerėtų viešoji tvarka, norite saugoti ir ginti žmonių teises ir laisves, valstybės ir jos piliečių interesus, kviečiame dirbti Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Pranešame, kad nuo 2014 m. kovo 3 d. ir nuo balandžio 28 d. Klaipėdoje, Lietuvos policijos mokykloje organizuojami 6 savaičių trukmės įvadinio mokymo kursai pagal pirminės grandies policijos pareigūno mokymo programą. Tai puiki galimybė pradėti karjerą vidaus tarnybos sistemoje, įgyti naujų žinių ir patirties. Baigus mokymus ir įgijus policijos pareigūno kvalifikaciją, bus garantuojama darbo vieta policijoje, kvalifikacijos tobulinimo galimybės, asmens sveikatos priežiūros paslaugos, priedai prie atlyginimo už turimą specialų nekarinį policijos pareigūno laipsnį, kvalifikacinę kategoriją, darbo stažą, mokami butpinigiai, kompensuojamos keliones į/iš darbą (-o) išlaidos ir kitos socialinės garantijos.

Į kursus priimami vyrai (ne vyresni kaip 35 metų), turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą, pasitikrinę sveikatą Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje (CMEK) pagal Sveikatos būklės reikalavimų sąvado I skiltį ir pretenduojantys tapti pirminės grandies policijos pareigūnais, kurie užtikrina viešąją tvarką, teikia pagalbą gyventojams, patruliuoja gatvėse, vykdo eismo priežiūrą ir atlieka kitas policines funkcijas dirbdami Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinėje.

Asmenys, siunčiami į įvadinio mokymo kursus, turės pasirašyti stojimo į vidaus tarnybą sutartį, kuria įsipareigos mokytis, baigę kursus ištarnauti vidaus tarnyboje ne mažiau kaip 3 metus, o jei bus pašalinti arba baigę mokymus atsisakys tarnauti vidaus tarnyboje, arba bus atleisti iš vidaus tarnybos jų pačių prašymu ar dėl jų kaltės anksčiau – atlyginti vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigai visas su jų mokymu susijusias išlaidas.

Pretenduojančius tapti pirminės grandies policijos pareigūnais, kviečiame kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyrių (Kaunas, Laisvės al. 11, 2 kab.) ir pateikti šiuos dokumentus (originalus ir kopijas):

  1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  2. Išsilavinimą (aukštąjį universitetinį ar aukštąjį neuniversitetinį) patvirtinantį dokumentą.
  3. Šauktinio liudijimą arba karinį liudijimą (jį turintiesiems).
  4. Vairuotojo pažymėjimą (jį turintiesiems).
  5. Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą, jei jis asmeniui išduotas.
  6. Santuokos arba ištuokos liudijimą (jį turintiesiems).
  7. Vaiko (-ų) gimimo liudijimą (-us) (jį/juos turintiesiems).
  8. Gyvenimo aprašymą (CV).

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 37) 30 33 18, el. p. saule.melzbakiene@policija.lt

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *