Kvaišalai į uostamiestį keliavo iš Kauno (video)

Kvaišalai į uostamiestį keliavo iš Kauno

klaipedos policija

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai sulaikė Klaipėdos ir Kauno gyventojus, platinusius narkotines medžiagas pramogų pasaulio atstovams. Vienas iš įtariamųjų vadovauja uostamiesčio naktiniam klubui.

2012 m. spalio mėnesį Klaipėdos apskrities VPK ONTB pareigūnai Klaipėdos autobusų stotyje sulaikė uostamiesčio gyventoją, kuris iš tarpmiestinio autobuso atsiėmė siuntinį.  Sulaikytasis paaiškino, kad į autobusų stotį atvyko ir siuntinį, apie kurio turinį nežinojo, paėmė paprašytas draugo.

Iš Kauno miesto atsiųstoje siuntoje buvo aptikta 10 paketėlių( apie 10 g) įtartinų miltelių. Spėjama, kad tai yra kvaišalai. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad su šia siunta yra susiję dar trys asmenys – vienas klaipėdietis ir du Kauno miesto gyventojai. Šiuo metu atliekami siuntinyje ir pas įtariamuosius rastų medžiagų cheminiai tyrimai. Atlikdami ikiteisminio tyrimo veiksmus Kaune, uostamiesčio teisėsaugininkai bendradarbiavo su Kauno apskrities VPK pareigūnais. Tyrėjai apklausė penkis asmenis, keturiems iš jų pateikti įtarimai dėl pasikėsinimo disponuoti ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Vienas įtariamasis suimtas, likusiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS). LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos pas. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *