Kurioziški patrulių iškvietimai

Praėjusiomis paromis Klaipėdos policijos patruliams teko vykti į kelis kurioziškus įvykius. Visais atvejais jų veikėjai buvo sulaikyti ir apklausti.

svyturelis1Pirmadienį, apie 11.15 val., Vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad vieno Baltijos pr. namo kieme, automobilyje, sėdi nuogas vyriškis. „Toyota Celica“ tikrai sėdėjo nuogalius, o pareigūnams patikrinus asmens duomenis, paaiškėjo, kad jo, 1970 m. gimusio V.K., ieškoma užsienio valstybėje. Vyras pristatytas į Klaipėdos miesto antrąjį policijos komisariatą, o mašinoje surasti 2 automobilio grotuvai bei 3 telefonai „Nokia“.

Tą pačią dieną, apie 17 val., Laukininkų g. patruliai pastebėjo pastatomą reklaminį skydą besinešusį nepilnametį. Paaiškėjo, kad skydas – baro „Arizona“ turtas, kurį 1999 m. gimęs P.G. nusprendė priglobti. Vaikinas net nebuvo nutrynęs nuo lentos kreida užrašyto meniu ir patiekalų kainų. Ką būtų veikęs su reklamai skirtu skydu, paauglys turėjo paaiškinti Antrojo policijos komisariato tyrėjams.

Tik prasidėjus darbo savaitei, įmonėje Pilies gatvėje įvyko konfliktas tarp jos darbuotojo ir darbų saugos inspektorių. Nukentėjusysis paaiškino, jog buvo užpultas, atlikdamas savo pareigas, ir nurodė inspektorių, nuo kurio nukentėjo. Įtariamasis, 1981 m. gimęs M.J., buvo sulaikytas ir pristatytas į Klaipėdos miesto pirmąjį policijos komisariatą.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.