Kudirkos Naumiesčio užkardoje svečiavosi Šakių rajono moksleviai

Šakių rajono moksleviaiPagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardoje apsilankę Šakių rajono Plokščių vidurinės mokyklos mokiniai susipažino su pasieniečių darbu, o papildomų emocijų jiems padovanojo tarnybinis šuo Argas ir jo šeimininkas.

Pirmadienį įvykusios viešnagės metu Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai svečiams papasakojo apie savo padalinio veiklą. Užkardos vadas majoras Dainius Stepšys papasakojo apie jo vadovaujamo padalinio saugomą ruožą bei tarnybos kasdienybę. Moksleiviai taip pat supažindinti su pasieniečio tarnybos struktūra ir uždaviniais. Svečiams papasakota apie galimybes mokytis ir įgyti VSAT pareigūno profesiją.

Plokščių vidurinės mokyklos mokiniai užkardoje taip pat apžiūrėjo tarnyboje naudojamą ginkluotę, technines bei transporto priemones, kitą pasieniečių įrangą.

Į užkardą atvykusiems moksleiviams buvo paaiškinta, kas yra pasienio ruožas ir valstybės sienos apsaugos zona, kokie dokumentai yra privalomi norint ten patekti.

Atidžiai pasakojimo klausęsi moksleiviai pasieniečiams uždavė daug klausimų.

Labiausiai svečius nudžiugino tarnybinio šuns Argo pasirodymas. Kinologo Sauliaus Kelmelio dresuojamas keturkojis nepriekaištingai vykdė savo šeimininko komandas bei pademonstravo bendrojo paklusnumo programą.

kriminalai.com

šaltinis: Pagėgių rinktinės info.