Kūdikių namų duris pravėrė policijos pareigūnų ir kariškių lydimas Kalėdų Senelis

kalėdų senelisKūdikių namų duris pravėrė policijos pareigūnų ir kariškių lydimas Kalėdų Senelis

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų sutiktas  Kalėdu senelis greit buvo įkalbintas, pasitinkant  gražiausias ir laukiamiausias  metų šventes, pirmiausia užsukti pas Šiaulių kūdikių namų gyventojus. Pas juos policijos pareigūnai kartu su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės ir NATO oro policijos misiją vykdančiais kariais prieš kiekvienas Kalėdas apsilanko jau trečius metus. Rengdamiesi šiam vizitui, Šiaulių policijos darbuotojai geranoriškai aukojo žaislus, rūbelius ir pinigus, už kuriuos mažiesiems nupirkta reikalingiausių daiktų bei dovanėlių.

Gruodžio 18-osios rytą į Šiaulių kūdikių namus atvykę svečiai itin pradžiugino mažuosius. Vaikams padovanota taip reikalingų sauskelnių, daug žaislų, drabužių, saldainių. Likimo nuskriaustiems vaikams svarbios ne tik dovanos, bet ir dėmesys, bendravimas, šiluma. policijos pareigūnaiTai galima suprasti vos įžengus pro duris – mažieji tryško noru bendrauti, dalintis įspūdžiais, kvietė svečius kartu pažaisti. Be abejo, tiek policijos pareigūnai, tiek kariai pildė mažųjų norus – jie žaidė su vaikais, kalbino juos, dalijosi rūpesčiu ir šiluma. Mažuosius itin pradžiugino visuomet laukiamas Kalėdų senis, gausiai dalinęs vaikams saldžias dovanėles. Šiaulių apskrities policija šioje labdaros akcijoje dalyvauja jau trečius metus.
kūdikių namai
Kūdikių namų mažieji už dovanas ir kartu praleistą laiką svečiams atsidėkojo dainomis ir šokiais, o direktorė Audronė Kardašienė, dovanodama gražias atvirutes, nuoširdžiai dėkojo policijos pareigūnams ir kariams už gražią akciją, sukurtą šventinę nuotaiką ir paramą bei palinkėjo šiltų, jaukių ir gausių artėjančių švenčių.

 

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *