Kontrabandinius rūkalus automobilių slėptuvėse gabeno ir Lietuvos, ir Rusijos piliečiai

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Kybartų punkte pasieniečiai su muitininkais sulaikė Lietuvos ir Rusijos piliečius, kurie automobilių slėptuvėse iš Kaliningrado srities gabeno kontrabandines cigaretes.

Penktadienį popiet VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai Kybartų punkte kartu su muitininkais nuprendė detaliai patikrinti į Lietuvą važiuojantį automobilį „Mazda 626“ su lietuviškais numeriais. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad jo vairuotojas 40-metis kybartiškis negabena nieko draudžiamo.

Tačiau pareigūnai mašinoje aptiko slėptuvių. Jos buvo įrengtos automobilio kuro bake, galiniame bamperyje ir dujų įrangoje. Čia iš viso buvo slepiama 1970 pakelių cigarečių „Denim“ be banderolių.

Šį kontrabandos atvejį tiria Kybartų muitininkai. Vairuotojui gresia administracinė bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir „Mazda 626“ konfiskavimas.

Netekti automobilio „Audi 100“ ir gauti baudą nuo 5 iki 10 tūkst. litų gresia ir 34-erių Kaliningrado srities gyventojui. Jis šios mašinos su rusiškais numeriais kuro bake ir po prietaisų skydeliu įrengtose slėptuvėse į Lietuvą vežė 900 pakelių cigarečių „Jin Ling“, „Lifa“ ir „Viceroy“ su Rusijos akcizo ženklais. Ir šįkart pergudrauti Kybartų pasieniečių ir muitininkų kontrabandininkui nepavyko.

Įvykį tiria muitinės pareigūnai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos