Kontrabandinių rūkalų panorusiam atsigabenti druskininkiečiui teks paploninti piniginę

kontrabandiniai rūkalaiKontrabandinių rūkalų panorusiam atsigabenti druskininkiečiui teks paploninti piniginę

Kontrabandines cigaretės po drabužiais slėpusiam druskininkiečiui nepavyko pergudrauti Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų.

Antradienį vakare Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Latežerio pasienio kontrolės punkte patikrino iš Baltarusijos į Lietuvą ėjusio 58 metų lietuvio dokumentus.

Druskininkuose gyvenantis vyras turėjo teisę vykti per šį vietinio eismo punktą, kuris skirtas tik Lietuvos ir Baltarusijos pasienio ruože gyvenantiems asmenims, negabenantiems privalomų deklaruoti daiktų ar prekių.

Pasienio tikrinimą vykdę VSAT pareigūnai priekaištų dėl asmens dokumento vyrui neturėjo – jo pateiktas pasas buvo tvarkingas. Druskininkų gyventojas pasieniečiams teigė turįs tik du pakelius cigarečių ir pusę litro degtinės – tiek gali teisėtai ir nemokant mokesčių atsigabenti kiekvienas per valstybės sieną vykstantis asmuo.

Tačiau pasieniečiams įtarimų sukėlė vyro elgesys bei keistai išsipūtusi striukė. Asmens patikros metu išorinėse bei vidinėse jos kišenėse, o taip pat po drabužiais VSAT pareigūnai rado 70 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ ir „Queen Charm“, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl kontrabandos Druskininkų užkardos pasieniečiai pradėjo administracinę teiseną. Už padarytą pažeidimą druskininkiečiui gresia bauda nuo 1448 iki 2896 eurų. Vyrui įteiktas šaukimas atvykti į Druskininkų miesto apylinkės teismą.

kriminalai.com                           

šaltiniai: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *