Kontrabandininkai prarado visureigį ir priekabą su dideliu cigarečių kroviniu

ciga11Kontrabandininkai prarado visureigį ir priekabą su dideliu cigarečių kroviniu

Vilniaus rajone pasieniečiai aptiko didelį kontrabandinių cigarečių krovinį. Jį į Lietuvos gilumą ketinta gabenti visureigio tempiama priekaba.
Šeštadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pasieniečiai ties Vilnius rajono Išoriškių kaimu aptiko automobilio ratų vėžes, vedančias link valstybės sienos su Baltarusija.

Vietovės apžiūros metu taip pat rasti kelių žmonių pėdsakai, vedantys iš Baltarusijos į Lietuvą. Netoliese stovėjo visureigis „Isuzu“ angliškais valstybiniais numeriais bei tentu dengta dviratė priekaba „Syland“, registruota Lietuvoje. Žmonių aplink nebuvo.
Prie automobilio pasieniečiai rado 6 juoda polietileno plėvele aptrauktas cigarečių „Fest“ dėžes. Priekaboje buvo dar 41 tokių rūkalų dėžė. Iš viso į VSAT pareigūnų rankas pateko 23 500 pakelių neteisėtai iš Baltarusijos atgabentų cigarečių. Tokio krovinio vertė, įskaičiavus visus Lietuvoje privalomus mokesčius, siekia daugiau kaip 165 tūkst. litų.
Abi transporto priemonės ir rūkalai saugomi Vilniaus rinktinėje. Šio VSAT padalinio pareigūnai dėl kontrabandos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

kriminalai.com
šaltinis: VSAT info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *