Kontrabandiniai rūkalai iš Dieveniškių kilpos gabenti automobilio slėptuvėse (foto)

Automobilio sleptuve2Kontrabandiniai rūkalai iš Dieveniškių kilpos gabenti automobilio slėptuvėse

Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai sulaikė Šalčininkų rajono gyventoją, kuris iš vadinamosios Dieveniškių kilpos automobilio slėptuvėse vežė kontrabandinius rūkalus.

Sekmadienį VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, prie įvažiavimo į vadinamąją Dieveniškių kilpą, patikrinti sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“. Ši vieta yra pasienio su Baltarusija ruože. Šalčininkų link važiavusį automobilį vairavo 54-erių Šalčininkų rajono gyventojas, turėjęs tvarkingus dokumentus. Jo automobilis pasieniečiams pasirodė įtartinas, todėl buvo patikrintas detaliai.

Paaiškėjo, kad „Volkswagen Passat“ įrengtos dvi slėptuvės: viena buvo keleivio saugos pagalvės vietoje mašinos priekyje, kita – tarp degalų bako ir „Volkswagen Passat“ kėbulo.

Automobilio sleptuveIš slėptuvių G. Žagunio užkardos pasieniečiai ištraukė 700 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Šalčininkų rajono gyventojui VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Šią bylą nagrinės Šalčininkų rajono apylinkės teismas. Vairuotojui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir „Volkswagen Passat“ konfiskavimas.

Po apklausos vyras paleistas. Jo automobilis saugomas G. Žagunio užkardoje.

Kelias Dieveniškės – Šalčininkai yra vienintelis, kuriuo išvažiuojama iš vadinamosios Dieveniškių kilpos į Lietuvos gilumą. Visa kilpa ribojasi su Baltarusijos teritorija, iš kurios neretai bandoma neteisėtai atgabenti kontrabandinių cigarečių. Todėl bandymų keliu Dieveniškės – Šalčininkai iš kilpos išgabenti kontrabandą Šalčininkų kryptimi G. Žagunio užkardos pasieniečiai išaiškina nuolat.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *