Klaipėdoje prieš teismą stos kvaišalų platintojai (video)

Klaipėdoje prieš teismą stos kvaišalų platintojai

narkotikai_ir_litai

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuras (VPK ONTB) toliau tęsia aktyvius tyrimo veiksmus, nustatant narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo vietas bei traukiant baudžiamojon atsakomybėn šias medžiagas platinančius asmenis.

Policijos pareigūnai, įtariama, psichotropinių medžiagų pirkimo-pardavimo sandorio metu sulaikė 3 uostamiesčio gyventojus. Pas psichotropinę medžiagą įsigijusį anksčiau 3 kartus teistą ir nedirbantį Raimondą K. (gim. 1964 m.) teisėsaugininkai aptiko, įtariama, apie 10 g metamfetamino.

Sulaikyti įvykio vietoje

Įvykio vietoje taip pat sulaikyti, įtariama, kvaišalus kaltininkui pardavę asmenys – anksčiau teisti ir nedirbantys Vidmantas Š. (gim. 1970 m.) ir Anastasija M. (gim. 1977 m.). Pas sulaikytuosius aptikta metamfetamino ir psichotropinių vaistų. Metamfetamino, kanapių ir jų dalių bei psichotropinių vaistų aptikta ir jų bute.

Be to, policijos operacijos metu sulaikyti 2 psichotropinių medžiagų vartotojai ir vienas jų perpardavinėtojas.

Kvaišalų platintojams įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, visi 3 – suimti.

Psichotropinės medžiagos perpardavinėtojui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas kitoje baudžiamojoje byloje (dėl svetimo turto pagrobimo).

2010 metais Klaipėdos apygardos teismas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais nuteisė Raimondą K. 10 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme, tačiau atleido jį nuo bausmės atlikimo, nes pastarasis serga sunkia nepagydoma liga.

Šiuo metu Klaipėdos miesto 1-ojo PK pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą, kurio metu Raimondui K. planuojama įteikti pranešimą apie įtarimą dėl buvusios žmonos terorizavimo ir fizinio skausmo sukėlimo.

Anastasija M. žinoma uostamiesčio teisėsaugininkams kaip 14 metų laisvės atėmimo bausmę už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais atliekančio asmens žmona, taip pat teista už kvaišalų platinimą.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *