Klaipėdoje patruliai rūpinosi ir vogtais skalbiniais

Patrulių rinktinės pareigūnai savaitgalį reagavo į beveik 300 gyventojų pranešimų. Jie sulaikė 19 įtariamųjų nusikaltimais, 39 viešosios tvarkos pažeidėjus, 15 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, iš kurių 3 buvo neblaivūs, 5 galimus smurtautojus šeimose.

Penktadienio vakarą patruliams teko būti skalbinių vagystės liudininkais. Apie 22 val. Gulbių g. gyventoja per savo buto langą pamatė, kaip kieme nuo džiovyklos nepažįstama moteris ima jos skalbinius. Į kiemą išskubėjo savininkės vyras, o jo sulaikytą 1973 m. gimusią įtariamąją V.L. patruliai pristatė į Klaipėdos miesto pirmąjį policijos komisariatą.

Kitas ne visai įprastas nusikaltimas, kuriuo įtariama beveik to paties amžiaus moteriškė- 1974 m. gimusi V.U., galimai įvykdytas tą patį vakarą Kretingos gatvėje. Pranešėjas informavo, kad sulaikė moterį, norėjusią parduoti jo įmonei priklausantį automobilį „Mercedes Benz“, išviliotą apgaulės būdu. Patruliai perdavė įtariamąją Pirmajam policijos komisariatui, kuris tirs visas įvykio aplinkybes.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *