Klaipėdoje į teisiamųjų suolą sės keturi įtariamieji heroino platinimu (video)

heroino platinimasKlaipėdoje į teisiamųjų suolą sės keturi įtariamieji heroino platinimu

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl heroino platinimo.

Baudžiamojon atsakomybėn iš viso patraukti keturi kaltinamieji. Ikiteisminis tyrimas dar vieno asmens atžvilgiu nutrauktas, pastarajam mirus.

Įtariama, kad Klaipėdoje, Bandužių g., gyvenę sutuoktiniai įsigydavo heroiną Vilniuje, romų tabore, ir platino jį uostamiestyje. Ikiteisminio tyrimo metu išaiškintos 6 dviejų moterų-narkotikų platintojų ir dviejų kvaišalų vartotojų padarytos nusikalstamos veikos.

1992 metais gimusi heroino platinimu kaltinama klaipėdietė anksčiau 5 kartus teista už vagystes, plėšimą bei neteisėtą disponavimą narkotikais. Ji niekur nedirba, pati vartoja kvaišalus, 2015 metais 14 kartų bausta administracine tvarka už vagystes iš parduotuvių, augina 3 metų dukrą.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *