Klaipėdiškis kanapes augino spintoje

Klaipėdiškis kanapes augino spintoje

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamos grupės asmenų, kurie labai dideliais kiekiais platino narkotines ir psichotropines medžiagas.

Tyrimo metu iš viso nustatyta 14 įtariamųjų. Šioje byloje prieš teismą stos 10 asmenų – 8 narkotinių (psichotropinių) medžiagų platintojai bei 2 kvaišalų vartotojai. Byloje jiems inkriminuojama 19 nusikalstamų veikų. Dar 4 asmenų atžvilgiu surinkti įkalčiai atskirti į savarankiškus tyrimus, iš kurių trys, įtariamiesiems prisipažinus ir neprieštaravus, užbaigti baudžiamaisiais įsakymais be nagrinėjimo teisme.

Taip pat grupuotės nariai neteisėtai disponavo ginklais ir šoviniais

Kratų pas įtariamuosius metu Klaipėdos apskrities VPK ONTB pareigūnai aptiko kokaino,  parduoti paruoštų kanapių bei auginamų kanapių augalų. Kanapių auginimo „šiltnamis“ buvo įrengtas vieno įtariamojo bute, spintose su specialiu apšvietimu ir termoizoliacine medžiaga. Taip pat grupuotės nariai neteisėtai disponavo ginklais ir šoviniais. Du įtariamuosius kriminalistai užklupo pusės kilogramo psichotropinių medžiagų pirkimo-pardavimo sandorio metu. Be to, kratos pagalbinėse patalpose metu pas kvaišalų pardavėją aptiktas labai didelis (bendra masė virš 2 kg) kiekis metamfetamino ir naujos psichoaktyvios medžiagos mišinio.

Tyrimo metu buvo apribotos kaltininkų nuosavybės teisės į virš 13 000 Lt, įtariama gautų nusikalstamu būdu. LR BK 260 str. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis ar dideliais jų kiekiais turint tikslą jas platinti arba už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis labai dideliais kiekiais numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 15 metų.

 

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK info.
cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *