„Kažkas atsitiko”: Seimo narys Dubajuje atsidūrė gėjų taikinyje

Andrius ŠedžiusSeimo narys Andrius Šedžius su savo sužadėtine grįžo iš atostogų Dubajuje. Vykdamas į šią romantišką kelionę, Andrius nuogąstavo, kad, išvydę jo šviesiaplaukę Monikitą, vietiniai arabai ims prie jos priekabiauti, ar net dar baisiau! Bet to, kas iš tiesų vyko po arabiška Dubajaus saule, Andrius nė nesapnavo. Pasirodo, Dubajuje knibžda tūkstančiai gėjų! Nedidukai, juodaplaukiai arabų gėjai nuo blondino Šedžiaus nenuleido akių. „Į mane dėmesį atkreipė labai daug už rankų susikibusių vyrų“, – pasakos Andrius Šedžius LNK laidai „Kažkas atsitiko“ pirmadienį 20.30 val. per LNK.

Šedžiaus mylimajai didžiausią įspūdį paliko Dubajaus gatvės, kuriuose gausu prabangių automobilių. Kai kurie iš jų dengti tikrų tikriausiu auksu! Andrius Šedžius pasakojo, kad tokios prabangos apsuptyje pasijautė kaip eilinis varguolis. Tačiau labiausiai Andrių sužavėjo degalų kainos. Pilnas bakas kuro tekainavo 35 litus!

Dubajuje Šedžius su Monikita apsigyveno viešbutyje su vaizdu į dirbtinės palmės formos salas. Vakarais Šedžius su Monikita linksminosi garsiausiuose ir prabangiausiuose Dubajaus naktiniuose klubuose.

Išskirtiniai kadrai iš garsios poros atostogų Dubajuje, jau pirmadienį, nauju laiku, 20.30 val. per LNK laidoje „Kažkas atsitiko“ su Irūna Puzaraite ir Karoliu Sakalausku.

kriminalai.com

šaltinis: LNK info.