Kaziuko mugė praėjo ramiai

Savaitgalį Vilniuje – Gedimino prospekte, Pilies, Didžiojoje, Rūdninkų, Maironio (Tymo kvartale), Barboros Radvilaitės gatvėse ir prie šių gatvių esančiose aikštėse – Katedros, Rotušės, Lukiškių bei K. Sirvydo, Arklių ir Rūdninkų, Odminių skveruose šurmuliavusi Kaziuko mugė baigėsi ramiai be didesnių incidentų.

Viešosios tvarkos priežiūrai, Kelių eismo taisyklių laikymosi ir leistino transporto priemonių pastatymo kontrolei renginių vietose buvo skirtos papildomos policijos pajėgos. Mugės metu dirbo tiek uniformuoti, tiek ir neviešai, civiliais drabužiais patruliuojantys pareigūnai, jiems talkino saugos tarnybos darbuotojai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriuje užregistruota 16 pranešimų.

Kovo 2 d., tik ką prasidėjus Kaziuko mugei, Tymo kvartale su įkalčiais buvo sulaikyti vilniečiai P. P. (gimęs 1989 m.) ir K. N.(gimęs 1985 m.). Sulaikytieji išlupo nuo BMW automobilio abiejų pusių šoninių veidrodėlių stikliukus. Po nusikaltimo įtariamieji bandė pasišalinti kitu BMW automobiliu, tačiau nespėjo ir buvo sulaikyti. P. P. ir K. N. sulaikymo metu pasipriešino pareigūnams, todėl teko panaudoti kovinės savigynos veiksmus. Sulaikytieji buvo pristatyti į teritorinį policijos komisariatą. Automobilyje rasta ir daugiau, kaip įtariama, vogtų automobilių veidrodėlių stiklų.

Tą pačią dieną 13 val. 45 min. pareigūnai sulaikė vilnietę R. G. (gim. 1978 m.) ir vilnietį A. K. (gim. 1970 m.), kurie Gedimino pr., iš prekybos centre esančios parduotuvės „Batų centras“, pavogė 359.99 Lt vertės batus, bandydami išnešti krepšyje su specialiu folijos įdėklu. Įtariamieji buvo pristatyti į policijos komisariatą.

Kovo 3 d. 18 val. 2 min. Gedimo pr., iš prekybininkų palapinės buvo pavogta palikta be priežiūros piniginė, kurioje buvo 1 500 litų.

Apie 12.00 val. Gedimino pr. buvo pastebėtas pareigūnams gerai žinomas kišenvagis M. Z. (gim. 1970 m.), kuris, atsegęs pensininkės rankinės šoninę kišenę, ištraukė piniginę. Kadangi šio nusikaltimo vietoje buvo didelė žmonių spūstis, M. Z. pavyko pasišalinti, tačiau jis pareigūnams įkliuvo kitą dieną, bandydamas nugvelbti namines dešras. M. Z. buvo pristatytas į policijos komisariatą.

Tą pačią dieną 18 val. 20 min. šalia Gedimino pr. su įkalčiais buvo sulaikytas V. R. (gim. 1978 m.), kuris iš prekeivio slapčia pavogė dvi poras pirštinių. V. R. sulaikomas pasipriešino policijos pareigūnams, todėl buvo panaudoti kovinės savigynos veiksmai. Įtariamasis pristatytas į policijos komisariatą.

Kovo 4 d. 17 val. 4 min. Gedimo pr. nuo prekystalio buvo pavogta molinė puodynė su 910 litų. Policijos pareigūnai sulaikė du įtariamus asmenis – R. M. (gimusį 1976 m.) ir R. J. (gimusį 1976 m.). Abu uždaryti į areštinę.

Gauti keli piliečių pranešimai apie dingusius dokumentus: vairuotojo pažymėjimus, banko korteles, studento pažymėjimą, asmens tapatybės korteles ir kt.

Į policijos pareigūnus kreipėsi keli tėveliai dėl pasiklydusių mažamečių vaikų, kurie netrukus buvo rasti ir perduoti tėveliams.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos