Kauno policijos pareigūnai iš nelegalios apyvartos paėmė 1 530 l dyzelino (foto)

kurasRugsėjo 20 dieną Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato (toliau – Kauno aps. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK) kriminalinės ir viešosios policijos pareigūnai tikrindami turimą informaciją dėl prekybos degalais, Kaune, Draugystės g., aptiko nelegalią degalinę, kurioje iš pil. E. M. paimta apie 800 l dyzelino.

Tą pačią dieną buvo gauta informacija, kad Kaune, Islandijos pl., iš vilkiko, su Rusijos Federacijos valstybiniais numeriais, degalai perpilami į lengvuosius automobilius. Nustatyti du Lietuvos piliečiai D. K. ir M. P., kurie iš vilkiko vairuotojo įsigijo atitinkamai 560 l ir 170 l dyzelino.

Iš viso pareigūnai paėmė 1 530 l dyzelino. Kauno aps. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pradėtos 3 administracinės teisės pažeidimo bylų teisenos dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių laikymo. Už šį pažeidimą numatyta administracinė atsakomybė Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. ir užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.

Primename, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50. Dėkojame visiems, kurie jau skambino ir suteikė vertingos informacijos.

Taip pat, pastebėjus daromą nusikaltimą, ką nors įtartina gatvėje, kieme ar prie namų, sulaukus įtartinų skambučių ir pan., bet kuriuo paros metu policijai apie tai galite pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *