Kauno policija sulaikė prekeivį narkotikais (video)

Kauno policija sulaikė prekeivį narkotikais

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnais kovo 29 d. vykdė priemones, kurių metu buvo siekiama nustatyti asmenis, neteisėtai disponuojančius narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Kovo 29 d., pie 7.30 val. Kaune, Alsėdžių g. esančio daugiabučio bute buvo sulaikyti 3 asmenys. Pas vieną iš minėtų asmenų A. K. buvo rasti 3 plastikiniai maišeliai, kuriuose buvo baltos spalvos miltelių (galimai narkotinės medžiagos). Atlikus minėto asmens lengvojo automobilio apžiūrą, joje rastas dvigubas dugnas su slėptuve.

Atlikta krata namuose

Tą pačią dieną atlikus kratą A. K. namuose, viename V. Krėvės pr. daugiabučių, panaudojus tarnybinį šunį – 5-erių metų Velą, buvo rasti dar 23 paketėliai su galimai narkotinėmis medžiagomis. A. K. uždarytas į areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti“.

Asmuo už šią nusikalstamą veiką gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vaizdo medžiaga:

kriminalai.com
šaltinis: Kauno apskr. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *