Kauno policija primena bendrovių ir įstaigų darbuotojams: nepalikite vertingų daiktų be priežiūros

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos, Žaliakalnio, Panemunės policijos komisariatuose per kelias dienas pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš bendrovių patalpų. Šią savaitę ilgapirščiai nevengė užeiti į neužrakintas patalpas, kabinetus ir pamatę, jog darbuotojų nėra, greitai pavogdavo paliktus vertingus daiktus, rankines.

Pavyzdžiui, iš Rygos į susirinkimą 2012-02-21 atvykęs latvis bendrovės patalpose Taikos pr., nerakinamoje spintoje pakabino striukę, kurios kišenėje paliko piniginę su pinigais bei dokumentais. Pasibaigus susirinkimui jis pastebėjo, kad iš striukės dingusi piniginė.

Vasario 21d. bendrovėje, esančioje Draugystės g., Kaune, darbuotojas persirengimo kambaryje paliko mobiliojo ryšio telefoną, o grįžęs po valandos, telefono neberado.

Vasario 22 d. Birželio 23-osios g., Kaune esančios bendrovės patalpose iš neužrakinto kabineto buvo pavogta darbuotojos rankinė, padaryta 1 000 Lt žala. Tą pačią dieną iš bendrovės, esančios Ringuvos g., Kaune, kabineto buvo pavogtas kompiuteris. Pastabaus bendradarbio ir policijos pareigūnų dėka įtariamieji buvo greitai sulaikyti.

Kauno apskrities policija primena: nepalikite vertingų daiktų, ypač kompiuterių ir rankinių, piniginių be priežiūros! Nesudarykite sąlygų vagystei!

Prisiminkite – vagystė gali būti įvykdyta per keletą minučių ar keliasdešimt sekundžių. Bendrovių, ligoninių, poliklinikų, mokymo ir kitų įstaigų darbuotojai turėtų pasirūpinti savo daiktų apsauga.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos