Kauno apskrityje išrinkti geriausi patruliai ir prevencijos padalinio pareigūnai(video)

patruliaiKauno apskrityje išrinkti geriausi patruliai ir prevencijos padalinio pareigūnai

Vakar, rugpjūčio 30 d., įvyko geriausio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) viešosios policijos patrulio ir viešosios policijos prevencijos (veiklos) padalinio pareigūno konkursas, kuriuo policijos pareigūnai skatinami gerinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių darbo rezultatų, gilinti žinias, gebėti taikyti jas praktiškai, stiprinti drausmę ir tarpusavio santykius, kelti darbo ir asmeninės kultūros lygį.

Dėl geriausiųjų vardo rungėsi 5 patrulių poros ir šeši apylinkės inspektoriai. Pirmąją vietą tarp patrulių iškovojo ketvirtus metus dirbančios Aistės Muliuolytės ir trečius metus dirbančio Mindaugo Šalčiaus pora. Jie puikiai pasirodė žinių patikrinimo, kliūčių ruožų įveikimo, taktikos rungtyse. Geriausiu Kauno apskr. VPK Viešosios policijos prevencijos (veiklos) padalinio pareigūnu išrinktas jau beveik 20 metų tarnaujantis Paulius Dičkus. Jis puikiai pasirodė dėmesingumo rungtyje, tapo geriausiu vairuotoju bei šauliu.

Sveikindamas konkurse dalyvavusius pareigūnus, Kauno apskr. VPK viršininkas D. Žukauskas akcentavo, kad turime dėkoti už kiekvieną dieną, nes, išeidami į tarnybą, nežinome kas ir kada mūsų laukia: „Turim būti pasiruošę visur ir visada, bet kokiam iššūkiui, kuris mūsų laukia“.

Geriausi Kauno apskrities VPK pareigūnai rugsėjį susirungs visų Lietuvos apskričių varžybose Vilniuje.

nugaletojai

 

 

 

 

 

Sveikiname pareigūnus ir linkime sėkmės!

kriminalai.com
šaltinis: Kauno VPK informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį