Kauno apskrities policijos pareigūnai linki saugiai ir smagiai praleisti laiką Kazimiero mugėje!

© infopol.lt

2012 m. kovo 9-11 dienomis Kaune šurmuliuos tradicinė, jau dvyliktus metus Laisvės al., Miesto sode, Vilniaus g. ir Rotušės aikštėje rengiama Kazimiero mugė. Šventės organizatoriai laukia per 100 tūkst. dalyvių, per 1 000 smulkiųjų verslininkų, saviveiklininkų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai šventės metu prižiūrės viešąją tvarką, organizuos saugų eismą, kontroliuos, kaip laikomasi Kelių eismo taisyklių reikalavimų, rūpinsis gyventojų ir svečių saugumu.

Pareigūnai patruliuos miesto centre, rengs prevencines priemones galimiems nusikaltimams ar prekybos taisyklių pažeidimams užkardyti.

Pareigūnai įspėja vairuotojus, kad kovo 9-11 dienomis nuo 7 val. iki 20 val. bus uždarytas transporto priemonių eismas A.Mickevičiaus g. (atkarpoje nuo K. Donelaičio g. Iki Kęstučio g.), Maironio g. (atkarpoje nuo K.Donelaičio g. Iki Kęstučio g.), Vasario 16-osios g. Esant būtinumui, gali būti uždarytas eismas Rotušės a.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad bus nelengva rasti vietos pastatyti automobilius, todėl rekomenduoja gyventojams į šventę vykti visuomeniniu transportu, o atvykusiems savo automobiliais, juos palikti Karaliaus Mindaugo pr.

Šventės lankytojams policijos pareigūnai linki maloniai ir naudingai praleisti laiką, bet nepamiršti ir atsargumo bei budrumo: saugoti savo pinigines ir kitą turtą, nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, nesivelti į konfliktus su neblaiviais asmenimis, nepalikti be priežiūros mažamečių vaikų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos