Kauno apskrities policija primena vairuotojams: miesto gatvės duobėtos, būkite atidūs!

Kauno apskrities policijos pareigūnai informuoja gyventojus, kad Kauno mieste, besikeičiant oro sąlygoms, pablogėjo gatvių būklė, atsirado daugiau duobių.

Vasario 24 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai apvažiavo dalį pagrindinių Kauno miesto gatvių ir nustatė, kad Partizanų g. nėra padidinto raiškumo pėsčiųjų perėją žyminčių ženklų, pėsčiųjų perėjas žyminčios juostos – išblukusios, Ateities pl., Raudondvario pl., Tunelio g.– duobėtos, Veiverių pl. prie 152A namo – didelė duobė.

Šiuo metu policijos pareigūnai nuolat registruoja įvykius, kurių metu dėl duobių miesto gatvėse buvo apgadinti automobiliai.

Daug skundų sulaukiama iš vairuotojų, patekusių į eismo įvykius dėl gatvėse vykdomų kasinėjimo darbų, nes darbo vietos nepažymėtos atitinkamais kelio ženklais, o tamsiu paros metu – neapšviestos.

Vasario 24 d. apie 2.45 min. Kaune, Šauklių g., buvo apgadintas automobilis VW Golf,kuris pervažiavo per neaptvertą, specialiais ženklais nepažymėtą duobę. Minėtoje vietoje vandentiekio remonto darbus vykdę bendrovės darbuotojai neužtikrino, kad darbo vieta būtų aptverta ir pažymėta reikiamais kelio ženklais, tamsiu paros metu nebuvo apšviesta, todėl darbų vykdytojas buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn.

Laikotarpiu nuo 2012-02-24 iki 2012-02-26 į policiją kreipėsi 12 vairuotojų, kurių automobiliai dėl duobių buvo apgadinti techniniuose eismo įvykiuose.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena vairuotojams: būkite atidūs Kauno gatvėse!

Jeigu duobė yra pažymėta atitinkamais ženklais ir gerai matoma, vairuotojas privalo kliūtį apvažiuoti, esant galimybei, ją pažymėti ir visais įmanomais būdais įspėti kitus eismo dalyvius bei pranešti policijai tel. (8 37) 30 32 00 arba kelią prižiūrinčiai įmonei, Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriui tel. (8 37) 42 23 56.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos