Kaune kilus gaisrui žuvo vienas žmogus, 11 – sužeista

gaisras kauneNaktį iš šeštadienio į sekmadienį Kaune, viename iš Baltų prospekto daugiabučių kilus gaisrui žuvo vienas žmogus, vienuolika sužeista. Liepsnojo butas, esantis 7 aukšte 9 aukštų name. Neatmetama net padegimo versija. Pirminiais duomenimis, šį butą nuomojosi keletas studentų. Iš namo evakuota apie 30 namo gyventojų.

Apie gaisrą buvo pranešta apie 3.00 val. Jo metu nukentėjo 11 bute buvusių asmenų, žuvo apie 20 metų jaunuolis. Keturi asmenys, kurių amžius nuo 18 iki 25 metų, šoko per langą, jiems nustatytos politraumos. Du iš jų yra sunkios būklės. 7 likusieji apsinuodijos smalkėmis, lengvai nudegė.

Negalėdami ištrūkti iš ugnies spąstų, mažiausiai 3 žmonės mėgino gelbėtis šokdami pro langus ir balkonus. Teigiama, kad nelaimėliai neužsimušė, bet labai stipriai susižalojo.

Sužeistieji išvežti į Kauno klinikas. Tarp nukentėjusiųjų yra ir vienas nepilnametis.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė pranešė, kad žuvusysis buvo rastas vonioje užtroškęs dūmais. Teigiama, kad nenustatyti asmenys pasibeldė į buto duris, o kai šios buvo atidarytos į vidų buvo pripilta degaus skysčio bei padegta. Dėl to žmonėms buvo sunku išbėgti per duris.

Po gaisro aprūko virš užsidegusio buto esantys aukštai, išdužo langai. Įvykis tiriamas.

kriminalai.com