Kaune „įstrigusią“ moterį pareigūnai parvežė atgal į namus Jonavoje (video)

moteris su vaikuKaune „įstrigusią“ moterį pareigūnai parvežė atgal į namus Jonavoje

Gegužės 9 d. apie 00.30 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinėje kartu su pareigūnais budintys miesto vaizdo kamerų stebėtojai požeminėje perėjoje prie geležinkelio stoties pastebėjo moterį su mažamečiu vaiku vežimėlyje. Akivaizdžiai matėsi, jog moteris ir vaikas verkia, jiems reikalinga pagalba.

Informacija nedelsiant buvo perduota tą naktį mieste dirbusiems patruliams, nusiųstas ekipažas. Į įvykio vietą atvykę Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai moterį kartu su vaiku rado atokioje vietoje, esančioje netoli požeminės perėjos.

Kaip paaiškėjo, moteris iš kaimo vietovės atvyko į Kauną ir norėjo vykti į Jonavą, kur gyvena, tačiau nesuspėjo į paskutinį autobusą. Tuomet nusprendė laukti pagalbos iš giminaičių. Atėjus nakčiai atvėso, tiek vaikas, tiek ir ji pati sušalo, todėl, nesulaukusi pagalbos, nuskubėjo sušilti į požeminę perėją, tačiau ten taip pat nesijautė saugi, prie jos pradėjo kabinėtis nepažįstamas praeivis. Ši išėjo iš požeminės perėjos, o netrukus privažiavo ir patruliai, skubėję į pagalbą.

Išsiaiškinę situaciją, nesulaukusius pagalbos ir sušalusius moterį su vaiku pareigūnai saugiai parvežė į namus Jonavoje.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *