Kardu prieš pareigūnus švaistęsis 56-erių mažeikiškis uždarytas į areštinę

karduKardu prieš pareigūnus švaistęsis 56-erių mažeikiškis uždarytas į areštinę

2015 m. gruodžio 6 d., apie 4.25 val., gavus pranešimą apie namuose smurtaujantį 56-erių vyrą, pareigūnai išskubėjo į vieną iš Mažeikiuose, Mindaugo gatvėje esančių daugiabučių. Į butą atvykusius pareigūnus pasitiko neblaivus (nustatytas 0,77 promilių girtumas) agresyviai nusiteikęs vyras, kuris nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų bei sulaikomas aktyviais veiksmais priešinosi, mušėsi, stumdėsi bei metaliniu kardu grasino sužeisti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnus.

Siekdami sutramdyti įsisiautėjusį smurtautoją, pareigūnai jo atžvilgiu panaudojo kovinių imtynių veiksmus bei elektroimpulsinį prietaisą „Taser“. Nuginkluotas įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į areštinę, jo atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 140 str. 2 d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas) ir BK 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui). 56 metų vyrui gresia laisvės atėmimo bausmė iki trejų metų.

Dėl patirtų galvos, krūtinės ir rankų sumušimų pareigūnai gydomi ambulatoriškai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *