Jurbarkiškių pinigus viliojo sukčiai iš Pagėgių

Telefoniniai sukčiaiSausio 24 d., antradienį, Jurbarko policijos pareigūnai sulaikė porą vadinamųjų telefoninių sukčių. Per vieną dieną apie sukčių skambučius policiją informavo trys Jurbarko rajono gyventojai, vieno iš jų namuose lengvų pinigų ištroškusiems jaunuoliams pareigūnai surengė pasalą.

Pirmiausia vyrukai paskambino Viešvilės miestelyje gyvenančiai 84 metų senolei. Prisistatę policijos pareigūnais sukčiai pranešė, kad artimas moters giminaitis pateko į bėdą ir pareikalavo nemenkos sumos pinigų, „kad nebūtų pradėtas tyrimas“. Tik atidavusi savo santaupas, moteriškė suprato buvusi apgauta ir kreipėsi į policiją.

Neilgai trukus į pareigūnus kreipėsi kita jurbarkietė ir pranešė sulaukusi panašaus skambučio. Ši moteris iš karto suvokė susidūrusi su sukčiais, ir, nors nepatyrė jokių nuostolių, vis tiek informavo apie tai pareigūnus.

Galiausiai tą pačią dieną policijos budėtojams paskambino dar vienas jurbarkiškis ir taip pat pranešė susidūręs su sukčiais. Šio vyriškio namuose pareigūnai ir pasitiko pinigų atvykusius pasiimti vyrukus.

Paaiškėjo, kad tądien jurbarkiškiams nebūtas istorijas apie į bėdą patekusius jų artimuosius pasakojo du 21 metų amžiaus Pagėgių savivaldybės gyventojai. Pareigūnai įtaria, kad pastarosiomis dienomis į jaunųjų sukčių pinkles galėjo pakliūti ir daugiau žmonių, todėl prašo sukčiams pinigus atidavusius gyventojus kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariatą (34 kab.) arba skambinti pareigūnams telefonais: 8 447 71257, 8 698 53 002.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK Jurbarko r. PK info.