Jonavos rajono policijos komisariate tiriamas šūviais pasibaigęs naktinis konfliktas

Vasario18 apie 1 val. 45 min. į VšĮ „Jonavos ligoninė“ priėmimo skyrių iš Prezidento g., Jonavoje, pristatyti Jonavos gyventojai A.V., gim. 1980 m., su šautine žaizda pilvo srityje ir A. J., gim. 1982 m., su šautine žaizda kairėje kojoje. Pirminiais duomenimis tarp minėtų asmenų ir grupės jaunuolių kilo konfliktas prie parduotuvės Prezidento g., Jonavoje. Po suteiktos med. pagalbos asmenys paguldyti į ligoninę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dviejų ir daugiau žmonių nesunkaus sveikatos sutrikdymo (LR BK 138 str. 2 d. 5 p.). Už šią nusikalstamą veiką numatytas laisvės atėmimas iki 5 metų.

2012-02-20 į Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK atvyko Jonavos gyventojas D.Š., gim. 1990 m., kuris paaiškino, kad dalyvavo konflikte su abiem minėtais nukentėjusiais asmenimis. Pil. D. Š. apklaustas ir sulaikytas 48 valandoms.

Asmenis, mačiusius minėtą įvykį ir turinčius vertingos informacijos, prašome ją pranešti Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai Neringai Kačegavičienei, tel. 8 349 72992, 317 kab., Klaipėdos 4, Jonava, arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

kriminalai.com

šaltinis: Jonavos r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos