Jonavoje vėl aidėjo šūviai

Vakar apie 19 val. į Jonavos ligoninę iš Jonavos, Žemaitės g., dėl kiauryminės šautinės žaizdos dešinės pėdos ir čiurnos srityje pristatytas nepilnametis T.B., kuris paaiškino, kad tą pačią dieną 18 val. 50 min. Jonavoje Žemaitės g., prie 8 namo, tarp jo ir dviejų asmenų kilo ginčas bei vienas asmuo iš nenustatyto ginklo į jį šovė vieną kartą. T.B. tolesniam gydymui išvežtas į Kauno ligoninę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Kaip jau rašėme, vasario18 apie 1 val. 45 min. į VšĮ „Jonavos ligoninė“ priėmimo skyrių iš Prezidento g., Jonavoje, pristatyti Jonavos gyventojai A.V., gim. 1980 m., su šautine žaizda pilvo srityje ir A. J., gim. 1982 m., su šautine žaizda kairėje kojoje. Pirminiais duomenimis tarp minėtų asmenų ir grupės jaunuolių kilo konfliktas prie parduotuvės Prezidento g., Jonavoje. Po suteiktos med. pagalbos asmenys paguldyti į ligoninę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dviejų ir daugiau žmonių nesunkaus sveikatos sutrikdymo (LR BK 138 str. 2 d. 5 p.). Už šią nusikalstamą veiką numatytas laisvės atėmimas iki 5 metų.

Vasario 20 d. į Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK atvyko Jonavos gyventojas D.Š., gim. 1990 m., kuris paaiškino, kad dalyvavo konflikte su abiem minėtais nukentėjusiais asmenimis. Pil. D. Š. buvo apklaustas ir sulaikytas 48 valandoms.

kriminalai.com

šaltinis: Jonavos r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos