Jei per geltoną važiuoji, gauti baudą rizikuoji

geltona avarijaPolicijos pareigūnų praktikoje pasitaiko ir tokių atvejų, kai vairuotojai, tikisi greitai ir be pasekmių ,,prašokti“ šviesoforo reguliuojamą sankryžą degant geltonam ar net raudonam šviesoforo signalui. Pakankamai laimingai pasibaigė eismo įvykis Jurbarko mieste, kurį sukėlė vairuotojas neapdairei įvažiavęs į sankryžą, degant geltonam šviesoforo signalui.

2012 m. sausio 2 d., apie 13.00 val., Dariaus ir Girėno g., bei Vydūno gatvių sankryžoje, Jurbarko mieste, R.Ž.v., (g. 1966 m.), gyv. Lauko g., Jurbarko mieste, vairuodamas automobilį ,,Citroen Jumpy“ susidūrė su K.P.v., (g. 1991 m.), gyv. Lybiškių km., Eržvilko sen., Jurbarko r., vairuojamu automobiliu ,,Honda Accord“. Dėl šio eismo įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Žiūrėk vaizdo įrašą . . .

 Galime pasidžiaugti, kad šio ikiteisminio tyrimo metu aiškinantis aplinkybes sudėlioti visus taškus ant ,,i“, padėjo vaizdo kamera, esanti Jurbarko mieste, Dariaus ir Girėno g., bei Vydūno g. sankryžoje. Ši vaizdo kamera užfiksavo, kad automobilio ,,Honda Accord“, vairuotojas K.P.v., (g. 1991 m.), atvažiuodamas nuo Kidulių km., Šakių r., pusės įvažiavo degant geltonam šviesoforo signalui į sankryžą, ko pasekoje susidūrė su automobiliu ,,Citroen Jumpy“ (pridedamas filmuotas vaizdas iš vaizdo kameros). Esant nenuginčijamiems duomenims dėl eismo įvykio kaltininko, policijos pareigūnams beliko tik skirti piniginę baudą.

Atkreipiame visų Jurbarko miesto ir rajono gyventojų dėmesį, kad Jurbarko mieste yra net 8 vaizdo kameros, kurių pagalba Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK policijos pareigūnai gali išaiškinti asmenis padariusius nusikalstamas veikas. Be to, visiems nedrausmingiems vairuotojams primename, kad neskubėtų ir nerizikuotų važiuoti degant geltonam ar raudonam šviesoforo signalui, o būtų dėmesingesni ir tolerantiškesni kitų vairuotojų atžvilgiu.

Linkime kantrybės ir sėkmės kelyje.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK