Jaunuolis santykius aiškinosi kumščiais

Pastaruoju metu Švenčionėlių mieste vyksiantys įvykiai sulaukė didelio žiniasklaidos atstovų ir policijos susidomėjimo. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatas ypatingą dėmesį skiria viešajai tvarkai ir teisės pažeidimams išaiškinti Švenčionėlių mieste ir jo apylinkėse. Pasirodo, Švenčionėlių gyventojų nei šalčiai baugina, nei ypatingas policijos dėmesys. Sausio 30-osios vakarą į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatą kreipėsi sumuštas 28-erių metų Švenčionėlių seniūnijos gyventojas M. K. Nukentėjusysis aiškino, kad Švenčionėliuose, prie parduotuvės, jį pasitiko iš matymo pažįstamas vaikinas, kuris elgėsi įžūliai, įžeidinėjo necenzūriniais žodžiais, sudavė kelis kartus kumščiu. Pareiškėjui pargriuvus spyrė kelis kartus į įvairias kūno vietas.

Dėl šio įvykio Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. (viešosios tvarkos pažeidimas) 1 d. (tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Tirdami šį įvykį Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai nustatė ir sulaikė įtariamąjį 18-metį Švenčionėlių miesto gyventoją E. S. Sulaikant E. S. ne itin taikiai buvo nusiteikęs, vartojo necenzūrinius žodžius, įžeidinėjo ir pasipriešino pareigūnams. E. S. buvo pareikšti įtarimai ne tik pagal LR BK 284 str., bet ir pagal LR BK 286 str. (pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui), (tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.).

E. S. tai jau ne pirma pažintis su policija. Šių metų sausio 23 d. minėtam jaunuoliui jau buvo pateiktas įtarimas dėl savavaldžiavimo Švenčionėlių mieste ir skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Šių metų vasario 1 d. Švenčionių rajono apylinkės teismas įtariamajam E. S. skyrė griežtesnę kardomąją priemonę – suėmimą. Įvykis tiriamas.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos