Jaunuoliams paskirtos kardomosios priemonės

Jaunuoliams paskirtos kardomosios priemonės

policija logo

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., 180 str. 1 d. Padarius šias nusikalstamas veikas įtariami A. D. (gimęs 1997 m.) ir D. S. (gimęs 2000 m.).

Šie asmenys įtariami dėl atvirosios vagystės, plėšimo ir vagystės įsibrovus į patalpą ar kitą saugomą teritoriją Kauno miesto centro teritorijoje pagrobiant mobiliuosius telefonus, asmeninius daiktus. Tie patys asmenys liepos 17 d. 5.07 val., Kaune, Šv. Gertrūdos g., užfiksuoti uždarosios akcijos bendrovės vaizdo kameromis apiplėšę ir sumušę jaunuolį. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai netruko jaunus vyrus pristatyti į policijos komisariatą.

Dėl kardomosios priemonės, suėmimo, šiems asmenims buvo kreiptasi į Kauno apylinkės teismą. Nepilnamečiui skirtas suėmimas 7 dienų laikotarpiui, o 19-mečiui – suėmimas 1 mėnesio laikotarpiui. Pastarasis yra teistas ir anksčiau už analogiškus nusikaltimus.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokurorai.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskrities VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį